SÜRÜCÜ KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

SÜRÜCÜ KURSU FİYATLARI

Sürücü kursları fiyatları değişkenlik göstermektedir. Her kurs ayrı bir ücret sunabilir. Bu fiyatlar ilden ile göre değişebilir. Ankara gibi büyükşehirlerde bu fiyatların biraz daha fazla olması normaldir. Sonuçta her yerde hayat standartları eşit değildir. Önceliğiniz verilecek olan eğitimin kalitesi olmalıdır.

Ankara'da Sürücü Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Sürücü KursuBir de kurs fiyatları sürücü belgesinin türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu haksız rekabetin önlenebilmesi için Türkiye genelinde tüm sürücü kurslarında taban fiyat uygulamasına geçilecektir. Bu demek oluyor ki; belirlenen fiyatın altında sürücü kursu olmayacak.

Sürücü kursları hakkında yapılacak olan yeni düzenleme ile ilgili genel açıklama, fiyat konusundaki bilgiler ve değişikliklerin bilgileri aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Bu fiyatlar her ilde farklı olacaktır. Bu fiyatları her ilde Milli Eğitim Müdürlükleri belirleyecektir. Bu sayede Ankara'da ki fiyat ile Hakkâri'de ki fiyat aynı olmayacaktır.. Bu sebeple önceliğiniz fiyat değil yeterli düzeyde eğitim seviyesi olmalıdır.

Yeterli ve kaliteli eğitim veren sürücü kurslarını düşündüğümüz zaman ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse 700 ile 1500 lira arasında değişen fiyatlar olabilir. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi her ilde farklı fiyat uygulaması olacaktır.